2011. január 10., hétfő

Futni jó

Malomvölgyben futni jó. Sokat futni még jobb. Nagyon sokat futni a legjobb? Nem hiszem. De csendben futni, bármily szép is a környezet nem túl jó. Némi madár csicsergés a sárban cuppogó cipőm hangja ritmikus lihegéssel aláfestve... ugye lehet ez jobb is. Bizony, a fülbe egy mp3 lejátszót tele zenékkel, kellő hangerőn. Már csak ez miatt is elmegyek futni. Persze ilyenkor kezdődnek a gondok: milyen lejátszó? mekkora kapacitás? kialakítás? (a futás elég spec milyen ruha, zseb, tok, stb). Már évek óta ipod shuffle-t használok ami a csipesz és a könnyü kezelhetőség miatt szerintem a legjobb választás. Jó hangminőség, kényelmes headset távirányitóval (3.gen) ami rohadt jó, kézre áll, nem vonja el a figyelmet a futásról. Éljen a ROCK! Csakhogy eljön a pillanat hogy a 4gb-nyi zenét elkezdem unni. No problem rakunk rá új zenéket. Törlök néhány régi albumot és már fel is megy az új Quimby válogatásom hurrá! Január elején ha süt a napocska és kb 15C fok van akkor indulás! Kiérek király szól a zene süt a nap. Stopper indul Slayer üvölt majd Metallica egy kis Motorhead. Kb 9 perce futok. Ho-ho most jut eszembe az új Quimby számaim! Ide vele! Épp a gáton járok (most egy nyolcast fogok futni) és elkezdem léptetni a számokat a távirányító a nyakam mellett, jobb kezem felemelem, két gyors nyomás következő szám =Sade. Kezdünk lassulni. Jó lesz ez. Két nyomás =CocoRosie ...=CopyCon közeledik.... de nem. Pontosan 32 percig futottam és a hátralévő idöben nyomtam ezt a vackot. Quimby sehol!!! Persze ez így utólag nem meglepő kb 400 szám van az iPod-on 1 playlistben. Aki hülye annak elfárad a karja amivel a nyakát simogatja. Hazafelé tartva persze már szól a "Magam adom" szerintem legalább 200x nyomtam meg kétszer a gombot ehez. Úgyhogy hülye gyerek csinálj minnél több playlistet hogy könnyebben navigálj az iPod shuffle-odon!!!!

A ROCK örök, szóljon a Quimby vagy amit akarsz és közben fuss ki a világból!
Hey!
Ui.: most licitáltam az ebay-en egy 6.gen Nano-ra.
2011 01 10

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése