hónapok vagy talán már évek óta. Megkaptuk. Steve tőle megszokott
szerény öltözékben és kevésbé szerény fejjel, előadta ezt az
új csodát ami szerinte forradalmian új és talán a jővöt hozza el
a userek otthonába. Ami tán így is lesz ez kiderül a következő
hónapokban, de nem azért mert ez egy forradalmi termék legalább is
amit eddig láttunk hanem mert ez a tablet (amit már sokan gyártottak
általában kevesebb sikerrel) Apple stilusban készült a tölük
megszokott átgondolt tervezéssel (sokak szerint egy iPod touch
úthengerrel) hozzánk alkalmazkodó, könnyü kompromisszum mentes
gyors használattal és 10 órás üzemidővel. Nekem a legfontosabb az
ebook olvasó. Én már ez miatt megvenném -ugye a 499$ versenyképes
ár- de a már megszokott gyorsan működő Safari, Mail, és iPod az
átlag felhasználó igényeit tökéletesen kielégitik amiket az
eddig megjelent 140000 iPhone appból válogatva szinte mindenre van
már program. De ha nincs, a vele együtt megjelent SDK-val a lelkes
fejlesztők az iPad minden tulajdonságát kihasználó szoftvereket
készíthetnek. Szerintem amire szánták tökéletesen megfelel. Mr
Jobs egyszerűen leszarozta a netbookokat és ezt elegánsan eléjük
helyezte ez mögött nem fogjátok észrevenni őket (csak csendben -
nekem is van egy eeepc....) Remélem igaza lesz és megszeretjük úgy
mint A TELEFONT: az iPhone-t ami mindenre jó szinte minden szabad
időmet kitölti és még telefon is :-).
Na bennem most ennyi volt
2010.01.28.
Haj
Sent from my iPhone
