2010. január 28., csütörtök

iPad

Nos hát megjelent az iPad!!!! Erre várt az Apple imádó társadalom
hónapok vagy talán már évek óta. Megkaptuk. Steve tőle megszokott
szerény öltözékben és kevésbé szerény fejjel, előadta ezt az
új csodát ami szerinte forradalmian új és talán a jővöt hozza el
a userek otthonába. Ami tán így is lesz ez kiderül a következő
hónapokban, de nem azért mert ez egy forradalmi termék legalább is
amit eddig láttunk hanem mert ez a tablet (amit már sokan gyártottak
általában kevesebb sikerrel) Apple stilusban készült a tölük
megszokott átgondolt tervezéssel (sokak szerint egy iPod touch
úthengerrel) hozzánk alkalmazkodó, könnyü kompromisszum mentes
gyors használattal és 10 órás üzemidővel. Nekem a legfontosabb az
ebook olvasó. Én már ez miatt megvenném -ugye a 499$ versenyképes
ár- de a már megszokott gyorsan működő Safari, Mail, és iPod az
átlag felhasználó igényeit tökéletesen kielégitik amiket az
eddig megjelent 140000 iPhone appból válogatva szinte mindenre van
már program. De ha nincs, a vele együtt megjelent SDK-val a lelkes
fejlesztők az iPad minden tulajdonságát kihasználó szoftvereket
készíthetnek. Szerintem amire szánták tökéletesen megfelel. Mr
Jobs egyszerűen leszarozta a netbookokat és ezt elegánsan eléjük
helyezte ez mögött nem fogjátok észrevenni őket (csak csendben -
nekem is van egy eeepc....) Remélem igaza lesz és megszeretjük úgy
mint A TELEFONT: az iPhone-t ami mindenre jó szinte minden szabad
időmet kitölti és még telefon is :-).

Na bennem most ennyi volt
2010.01.28.
Haj


Sent from my iPhone

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése