hm... reg voltam itt. Nagyon reg. Csak akkor jovok amikor azt hiszem valami okos jutott az eszembe persze ha a multat nezzuk nem sok okos dolgon jart az eszem... :-) persze ez nem igaz csak nem jutott eszembe hogy leirjam. Valojaban minden nap legalabb 10 vilagmegvalto, sok penzt kereso, vilagutazo, szabadidoben sokat sportolo otletem van. SPORT tegnap vegre voltam futni megint kb 1 honapig nem mentem most koltoztunk a Kiraval kettesben egy kulon hazba es ennek a berendezese takaritasa stb lekototte az idomet de most mar nem sajnos. Az agency nem nagyon hiv melozni igy veszett sok idom van gondolkodni pl hogy fizetem a kovetkezo havi rentet es egyeb koltsegeket igy melo nelkul???
Meg nem tom... persze igenyeltem child benefitet, (meg semmi valasz) child tax creditet, (ezt szerintem jovo heten kapok) house benefitet, (ezzel meg vannak gondok. Van 4 kerdesuk persze nekem meg valaszom ra asszem holnap megyek es elintezem) council tax benefitet (na ezen mersekeltek tobb mint £40 havonta ez jo!) persze a kocsog magyar biztositom meg mindig nem kuldte az igazolast igy 33 helyett 100 £££££££££££££ fizetek per ho a kocsira!
Szoval futottam tegnap es ez jo! A folyo parton nyomtam ami eleg jol nez ki es kozben nezelodtem (persze zenet is hallgattam) na es megtalaltam talan vegleges lakhelyem tok jo ujepitesu tarsashazak vannak a piac utan az egyik ujnal volt ar is £127000 ha jol emlekszem. Ez minimalbres melobol es tamogatasokbol nem jon ossze az BIZTOS de kell tehat felszinre kerult ismet a TOZSDE amirol evek ota almodok es marciusban amig nem ment csodbe az egyebkent angol WorldSpread nevu ceg volt is 3 sikeres hetem (1000€ haszonnal ami tobb mint 30% nyereseg). Ez az egyik kerdesuk a benefiteseknek hogy miert volta a szamlamon ez a nagyobb osszeg szeptemberben amikor vegre megkapptam a zarolt szamlamrol a penzt. Haaaaat ebbol indult a kis kozos eletunk itt a Kiraval. Na de vissza a futashoz otthon van meg egy kis penzem, meg taan elmegy a seicento is, (most araztuk le 10%al) amibol megvalosulhat a lakas es sok mas is. Mikor tovabb futottam mi mellett futok el? haat egy motoros bolt.... rohadt dogosek az ujjabb triumphok! Szoval vagy tozsdezek vagy robotolok eletem vegeig! Nem akarok robotolni! O persze van mento terv is. Utolso szerzemenyem a hazba egy suto amit ugy hirdettek hogy a grill rossz es az egyik fozolap szabalyzo kapcsoloja nem mukodik, de egyebkent tok jol nez ki na ez volt 5.5 pounds! Persze semmi baja kis takaritas utan minden rendben. Sokan mondrtak nekem hogy az angolok hulyek.... lassan el kell higgyem! Tehat a gond annyi volt hogy felcsereltek rajta ket forgato gombot. A negy fozolapnak egyforma orajarassal megegyezoen novekvo 1-6ig a grillnek forditott 1-6ig. Nos ok ezt a kettot csereltek fel es igy amikor 6ost kapcsoltak epcsak melegedett a lap ill a grill "angol hulyek! Hulye angolok!" ahogy a gyalog galoppban mondtak. tehat a mento otlet lehet hogy tuzhelyeket es persze egyeb haztartasi gepeket szorakoztato elektronikai cikkeket stb fogok felvasarolni (es ha telleg rossz akkor megjavitani altalaban az is szokott sikerulni) es utana eladni. De gondoltam gyors szervizre is hivnak kimegyek kicserelem a kapcsolot a lampat konektort csopogo vizcsapot javitok stb.
Szoval tok jot futottam. Holnap is elmegyek tok mindegy milyen ido lesz a motto ezutan Tankcsapdas "tudnod kell hogy a felhokon tul mindig kek az " "hova tart mond csak a vilag mi a fele semmi DE a fele VALAMI es az a fele olyan dolgokkal van tele amire itt MINDENKI KIVANCSI"
na ennyi ez jol esett! See you soon!
2012. november 15., csütörtök
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése